Firma debiutująca na nowym rynku potrzebuje skutecznej strategii marketingowej. Wprowadzenie nowych usług lub produktów wymaga odpowiedniego rozgłosu. Należy mieć jednak świadomość, że odniesienie sukcesu już na samym starcie zależy nie tylko od właściwych akcji promocyjnych, ale również efektywnego systemu komunikacji. W tym kontekście ważne jest stworzenie odpowiednich kanałów przepływu informacji. Za ich pośrednictwem z nową ofertą trafić można do potencjalnych klientów, partnerów biznesowych i mediów.

Wprowadzając nowe produkty i usługi na polski rynek, nieodzowne jest podjęcie szeregu działań z zakresu public relations. Wykreowanie korzystnego wizerunku debiutującej firmy poprzez ukształtowanie, a następnie utrzymanie i utrwalanie dobrych relacji z szeroko rozumianym otoczeniem to podstawowy cel tego rodzaju wysokospecjalistycznych usług. Zaliczyć do nich można m.in.:

 • launch produktu i budowanie pozycji marki,
 • planowanie kampanii i akcji promocyjnych,
 • kreowanie wizerunku personalnego,
 • szkolenia z zakresu komunikacji i relacji biznesowych,
 • coaching, programy motywacyjne i PR wewnętrzny,
 • wdrażanie projektów w obrębie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wszystkie powyższe zabiegi pozwalają na stworzenie przez nasz wykwalifikowany zespół unikalnych i w pełni profesjonalnych strategii rozpoznawalności. Są one kluczowe dla tych przedsiębiorców, którzy chcą wyraźnie zaznaczyć w przestrzeni publicznej danego rynku, że właśnie rozpoczynają na nim swoją działalność gospodarczą.

Obok marketingu i projektów promocyjnych, duże znaczenie przy inicjowaniu biznesu w nowym terenie ma również strategia komunikacyjna. Jak przekonują eksperci, umiejętność skutecznego wykorzystania narzędzi spełniających funkcje informacyjne to połowa sukcesu. Sprzyjając tego rodzaju celom, przygotowujemy wysokiej jakości raporty medialne. Zawierają one nie tylko wykaz cennych dla debiutanta kontaktów do redakcji branżowych czasopism i portali, ale również — za sprawą zaawansowanych technik monitoringu — określają, w jaki sposób nowy produkt jest prezentowany w mediach. Efektem tych pomiarów są precyzyjne dane na temat liczby opublikowanych artykułów, wskaźnika cytowania nazwy firmy w poszczególnych kanałach, a także stosunku opisów pozytywnych, neutralnych i negatywnych.

Nowy gracz na rynku nie może sobie pozwolić na nieobecność w sieci. Od samego początku projektu wdrożenia nowych produktów i usług musi zaistnieć w Internecie — najprostszym i najskuteczniejszym kanale przepływu informacji. Wychodząc naprzeciw tego rodzaju potrzebom debiutujących przedsiębiorców, oferujemy im kompleksową usługę tworzenia i obsługi stron internetowych i blogów firmowych. Do tego doliczyć można utworzenie profili na portalach społecznościowych, a następnie ich prowadzenie. Dzięki najwyższej klasy specjalistom od redagowania i przekazu treści potrafimy umiejętnie rozłożyć akcenty, uwypuklając wyjątkowość, innowacyjność i największe atuty nowowprowadzanych produktów.

Wejście na nowy rynek wiąże się częstokroć z wyzwaniem pokonania barier językowych. W tym celu nieodzowne jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi translatorskiej. Mając to na uwadze, proponujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i uwierzytelnione. W naszym zespole pracują tłumacze wykwalifikowani zarówno pod względem lingwistycznym, jak również w obrębie gałęzi poszczególnych specjalizacji, m.in.:

 • prawo i gospodarka,
 • finanse i ekonomia,
 • medycyna i farmacja,
 • chemia i inżynieria,
 • telekomunikacja i energetyka,
 • budownictwo i motoryzacja,
 • oraz wiele innych.

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa tłumaczeniowa wpisuje się w ofertę profesjonalnego wsparcia podczas spotkań i negocjacji. Debiutantom na polskim rynku zapewniamy w pełni merytoryczne przygotowanie do konsultacji z partnerami biznesowymi. Opracowujemy efektywne strategie przed przystąpieniem do rozmów negocjacyjnych. Pomagamy również realizować działania komunikacyjne poprzez organizację konferencji biznesowych z udziałem kontrahentów prowadzących działalność w obrębie interesującej nas branży.

Poznaj szczegóły naszej oferty: