Jakość i specjalizacja

W swojej pracy związanej z tłumaczeniami z zakresu języka duńskiego staramy się dążyć do jak największej specjalizacji dziedzin. Pozwoliło nam to powołać zespoły projektowe, które dedykowane są konkretnym branżom. Efektem tego jest to, iż tłumaczenia medyczne przygotowują dla nas lingwiści-lekarze, tłumaczenia prawne i prawnicze językoznawcy-prawnicy i radcy prawni, a tłumaczenia techniczne inżynierowie z biegłą znajomością języków obcych.

Atrakcyjne stawki

Jeśli Twój planowany budżet na działania związane z tłumaczeniem materiałów korporacyjnych bądź prywatnych jest ograniczony – nie przejmuj się, odezwij się do naszego konsultanta, a z pewnością zaproponujemy Tobie atrakcyjne stawki, które będą mieściły się w Twoich możliwościach. Przy dłuższej współpracy proponujemy naszym klientom korzystne rabaty, upusty oraz promocje. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ustalonych stawek.

Pełna poufność

W swojej codziennej pracy stosujemy międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa zarówno w odniesieniu do sprzętu jak i oprogramowania oraz serwerów. Twoje dane są u nas zawsze bezpieczne. Dodatkowo wszyscy nasi pracownicy podpisują klauzulę poufności, która mówi, iż wszelkie dane naszych klientów, z którymi mają do czynienia podczas tłumaczeń, są tajne i podlegają absolutnej tajemnicy. Na Twoje życzenie jesteśmy również w stanie archiwizować u siebie Twoje materiały.

Profesjonalna obsługa

Naszym priorytetem, oprócz dostarczania najwyższej jakości tłumaczeń, dotrzymywania ustalonych terminów oraz przygotowania merytorycznego pracowników, jest również profesjonalna obsługa klienta. Nieustannie się szkolimy, konsultujemy swoją pracę ze specjalistami z dziedziny komunikacji, negocjacji, współpracujemy z firmami zajmującymi się public relations, byś zawsze był zadowolony z kontaktu z nami i by Twoje oczekiwania były zawsze spełniane.

Kompleksowa oferta tłumaczeniowa w zakresie języka duńskiego

Tłumaczenia przysięgłe

Wśród naszych specjalistów znajdują się również tłumacze przysięgli języka duńskiego, którzy widnieją w spisie Ministerstwa Sprawiedliwości. Uwierzytelniają oni Twoje dokumenty sporządzone przez obce organy oraz instytucje, poświadczają prawdziwość danych zawartych w Twoich materiałach finansowych oraz prawnych.

Tłumaczenia ustne

Nasi specjaliści z zakresu tłumaczeń ustnych proponują dla Ciebie najlepsze rozwiązania w kwestii tłumaczeń symultanicznych, konsekutywnych bądź szeptanych. Jesteśmy w stanie dojechać na Twoją konferencję, szkolenie, wykład, seminarium, negocjacje czy inne wydarzenie z udziałem zagranicznych gości.

Tłumaczenia ekspresowe

Prócz tłumaczeń standardowych, ustnych oraz pisemnych, zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej usługi tłumaczeń ekspresowych z obszaru języka duńskiego w przypadkach, gdy szczególnie zależy Tobie na czasie. W takich sytuacjach cały proces tłumaczeniowy jest przyspieszony – począwszy od ekspresowej wyceny, poprzez ustalenie szczegółów oraz terminów oddania prac.

Tłumaczenia techniczne

W naszym biurze tłumaczeń zatrudnieni są liczni wyspecjalizowani tłumacze techniczni o szerokiej wiedzy z zakresu przemysłu, nowych technologii, produkcji, motoryzacji, informatyki i wielu innych. Tłumaczymy dokumentację patentową, instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne produktów, certyfikaty oraz normy.

Tłumaczenia specjalistyczne

W parze językowej z językiem duńskim odnosimy spore sukcesy w zakresie opracowywania tłumaczeń specjalistycznych. Są to takie dziedziny jak medycyna i farmacja, prawo i ekonomia, finanse i gospodarka, rachunkowość i bankowość, informatyka, technologia, tłumaczenia edukacyjne, naukowe oraz wiele innych.

Tłumaczenia duńskojęzyczne na najwyższym poziomie wykonywane przez profesjonalistów

Tłumaczenia naukowe

Naszymi zleceniodawcami są uczelnie wyższe (zarówno publiczne jak i prywatne), instytuty naukowe, laboratoria badawcze oraz naukowcy indywidualni chcący opublikować swoje dokonania w postaci książek, artykułów bądź innych pozycji. Oferujemy tłumaczenia wyników badań laboratoryjnych oraz klinicznych, prognoz, raportów, treści wykładów przeznaczonych do międzynarodowego audytorium. Współpracujemy z tłumaczami, którzy posiadają jednocześnie uznany dorobek w dziedzinie nauki.

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Prowadzisz kancelarię prawną? Jesteś prawnikiem współpracującym z instytucjami publicznymi? Potrzebne Ci tłumaczenie w obrębie języka duńskiego materiałów finansowych Twojego zagranicznego klienta? Trafiłeś bardzo dobrze, gdyż od początku działalności naszej firmy wśród swoich klientów posiadamy kancelarie prawne, przedstawicieli instytucji publicznych, pozarządowych, klientów biznesowych oraz indywidualnych. Tłumaczenia prawnicze opracowują u nas zawsze ludzie z odpowiednim przygotowaniem.

Tłumaczenia medyczne

Jedną z naszych mocnych stron są również tłumaczenia medyczne, wśród których możemy wyróżnić takie przykładowe realizacje jak tłumaczenia wyników badań klinicznych lub laboratoryjnych, kart pacjentów i historii ich choroby, instrukcji obsługi urządzeń medycznych, specyfikacji jednostek chorobowych, artykułów naukowych z dziedziny medycyny wszystkich specjalizacji, materiałów związanych z medycznym ustawodawstwem, ochroną zdrowia i zdrowiem publicznym.

Tłumaczenia farmaceutyczne

W zakresie specjalizacji, które obsługujemy w naszym biurze tłumaczeń, proponujemy również profesjonalne rozwiązania z zakresu tłumaczeń farmaceutycznych. Naszymi odbiorcami są koncerny i firmy farmaceutyczne, producenci oraz importerzy leków, laboratoria badawcze oferujące usługi badań klinicznych i laboratoryjnych, wydziały medyczne szkół wyższych, apteki oraz firmy kosmetyczne. Tłumaczymy wszystko począwszy od ulotek informacyjnych a na wynikach badań kończąc.

Tłumaczenia marketingowe

Aktualnie znacznie rozszerzyliśmy nasz zakres usług z dziedziny marketingu. Prócz standardowych tłumaczeń marketingowych (katalogi, foldery, broszury, treści na międzynarodowe strony internetowe oraz do mediów społecznościowych, artykuły sponsorowane oraz eksperckie, inne publikacje) proponujemy również kompleksowe wparcie marketingowe dla firm oraz instytucji włącznie z konsultacjami z dziedziny public relations i komunikacji.

Tłumaczenia biznesowe

Świadczymy również kompleksową obsługę korporacyjną dla naszych klientów zapewniając tłumaczenia wszelkich materiałów biznesowych takich jak dokumentacja finansowa, umowy i porozumienia, dokumenty personalne, pisma windykacyjne, sądowe oraz wiele innych. Wśród naszych klientów znajdą Państwo zarówno duże korporacje jak i mniejsze firmy i przedsiębiorców lokalnych. Proponujemy atrakcyjne stawki dostosowane do Twoich możliwości oraz dogodne terminy realizacji.