Profesjonalne tłumaczenia z zakresu języka litewskiego

Specjalizacja tłumaczeń

Wprowadziliśmy specjalizację dotyczącą konkretnych branż (np. ekonomia, prawo, medycyna, farmacja, informatyka, edukacja, etc.), która pozwoliła nam stworzyć efektywne zespoły fachowców z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym oraz lingwistycznym. Tłumaczeniami specjalistycznymi zajmują się w naszym biurze tłumaczeń osoby z pełną wiedzą na temat Twojego biznesu oraz zasad jego funkcjonowania, konkurencji, nowości oraz trendów. Twoje sprawy oddajemy w ręce rzetelnych fachowców.

Konkurencyjne stawki

Jeśli dopiero wybierasz konkretne biuro tłumaczeń do zlecenia mu prac tłumaczeniowych związanych z funkcjonowaniem Twojej firmy, zwróć również uwagę na atrakcyjne stawki, jakie możemy Ci zaproponować. Dobre tłumaczenie w zakresie języka litewskiego, a tylko takie oferujemy swoim klientom, nie zawsze musi być bardzo drogie. Po kompleksowym zoptymalizowaniu funkcjonowania naszego biura tłumaczeń, jesteśmy bardzo konkurencyjni pod względem cen wśród firm działających na rynku.

Bezpieczeństwo materiałów i informacji

Zasada poufności, którą nasi pracownicy podpisują na początku współpracy, dotyczy zachowania w tajemnicy wszelkich informacji, jakie wejdą w ich posiadanie podczas prac tłumaczeniowych dla Ciebie. Dotyczy to wszystkich działów naszej firmy, począwszy od tłumaczy, specjalistów, redaktorów, korektorów, native speakerów języka litewskiego, ekspertów, poprzez menadżerów projektu, pracowników biura obsługi klienta, konsultantów, a na pracownikach technicznych oraz administracyjnych kończąc.

Wzorcowa obsługa klienta

Nasze biuro obsługi klienta komunikuje się zawsze w sposób jasny i klarowny przekazując Tobie tylko prawdziwe i merytoryczne informacje. Staramy się spełniać Twoje oczekiwania, dlatego zawsze dokładnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a dzięki indywidualnym opiekunom klienta przydzielanym do każdego projektu, szybko reagujemy na wszelkie problemy, pytania czy wątpliwości. Wychodzimy z założenia, że profesjonalna obsługa klienta zwróci się nam w postaci stałych zleceń od zadowolonych klientów.

Bogata oferta tłumaczeń w parach językowych z litewskim, wykonywanych przez specjalistów

Tłumaczenia przysięgłe

W obrębie języka litewskiego posiadamy zespół gotowych do podejmowania nawet największych wyzwań lingwistycznych tłumaczy przysięgłych, którzy uwierzytelnią Twoje dokumenty sporządzone przez zagraniczne firmy i instytucje, przetłumaczą pisma sądownicze, prawnicze, finansowe, urzędowe oraz medyczne.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne, w parze językowej z językiem litewskim, realizujemy w sposób konsekutywny, symultaniczny bądź szeptany. Obsługujemy zarówno wydarzenia związane z działalnością zawodową (konferencje, szkolenia, negocjacje, spotkania biznesowe, wykłady) jak i te dotyczące życia prywatnego (śluby i inne uroczystości).

Tłumaczenia ekspresowe

W wielu sytuacjach ważny jest dla Ciebie czas oraz ekspresowa obsługa. Dlatego wdrożyliśmy w naszym biurze tłumaczeń również ekspresowe tłumaczenia z zakresu języka litewskiego oraz innych języków europejskich. Zbliża się ważny deadline? Potrzebujesz tłumaczeń w bardzo krótkim terminie? Zwróć się do nas z zapytaniem, a z pewnością w szybkim tempie przygotujemy plan działania, wycenimy dla Ciebie naszą pracę oraz ustalimy dogodną dla Ciebie datę jej zakończenia.

Tłumaczenia techniczne

Wkroczyliśmy na właściwie wszystkie obszary przemysłu i obecnie obsługujemy wszystkie możliwe branże. Dokumentacja techniczna związana z obsługą skomplikowanych maszyn, urządzeń i aparatur? Opisy techniczne linii produkcyjnych? Plany architektoniczne, budowlane? Posiadamy ugruntowane doświadczenie w tłumaczeniach tego rodzaju.

Tłumaczenia specjalistyczne

W zakresie tłumaczeń specjalistycznych obsługujemy takie dziedziny jak medycyna i farmacja, inżynieria, budownictwo, prawo, administracja, ekonomia, bankowość, logistyka oraz wiele innych. Wśród naszych fachowców znajdą Państwo specjalistów z wykształceniem zarówno filologicznym jak i z należnym przygotowaniem merytorycznym.

Tłumaczenia litewskojęzyczne dla poszczególnych branż

Tłumaczenia naukowe

Od początku działalności naszego biura tłumaczeń współpracujemy z licznymi uniwersytetami oraz innymi szkołami wyższego i niższego szczebla, naszymi klientami są również instytuty naukowe, laboratoria oraz instytucje publiczne i pozarządowe. Zajmujemy się tłumaczeniem wyników badań, publikacji naukowych takich jak np. artykuły eksperckie, branżowe oraz książki i prace naukowe. Prowadzimy regularne konsultacje z czynnymi wykładowcami oraz pracownikami naukowymi.

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Naszymi klientami są m.in. kancelarie prawnicze, banki, administracja publiczna, organy państwowe, firmy i spółki oraz osoby prywatne. Tłumaczymy dla nich dokumenty prawne i prawnicze z zakresu języka litewskiego. Tłumaczenia realizują dla nas zarówno specjaliści z dziedziny prawa jak i językoznawstwa i filologii obcych, co daje nam pewność, że pod względem merytorycznym nie popełnimy żadnego błędu. Przekładamy umowy, pisma sądowe, windykacyjne, dokumenty przetargowe oraz patentowe.

Tłumaczenia medyczne

W zakresie tłumaczeń specjalistycznych polecamy również nasze realizacje medyczne w języku litewskim. Nasi pracownicy posiadają kompetencje językowe poparte międzynarodowymi certyfikatami, niejednokrotnie odbywali oni również staże zawodowe na zagranicznych uczelniach bądź w korporacjach poza granicami kraju. Realizujemy tłumaczenia z zakresu medycyny, fizyki biomedycznej, zdrowia publicznego, pielęgniarstwa, ochrony zdrowia.

Tłumaczenia farmaceutyczne

Z powodzeniem współpracujemy z koncernami farmaceutycznymi, producentami i importerami leków oraz firmami świadczącymi usługi rejestracyjne (leków, procedur, suplementów, kosmetyków). Tłumaczymy m.in. druki informacyjne z charakterystyką leków, ulotki informacyjne podawane na opakowaniach, wszelkiego rodzaju etykiety. Tłumaczenia tekstów farmacutycznych przeprowadzane są zawsze przez specjalistów z tej dziedziny, co daje Państwu gwarancję ich jakości.

Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia w parze językowej z językiem litewskim realizujemy również na polu marketingowym. Oznacza to, że chętnie przetłumaczymy Twoje katalogi ofertowe, foldery reklamowe, ulotki informacyjne, treści stron internetowych oraz te przeznaczone do kanałów social media. Dodatkowo zajmiemy się publikacjami prasowymi na temat Twojej firmy i Twojego biznesu. Zapewnimy również pełne doradztwo marketingowe dzięki naszym specjalistom z zakresu reklamy, public relations oraz komunikacji.

Tłumaczenia biznesowe

Powierz nam całą dokumentację biznesową, jaka powstaje w Twoim przedsiębiorstwie. Zajmiemy się tłumaczeniem w obszarze języka litewskiego takich dokumentów jak rozliczenia finansowe, umowy z pracownikami oraz kontrahentami, dokumenty personalne, księgowe, handlowe. Zapewnimy ich spójność oraz poprawność merytoryczną przez wzgląd na nasze duże doświadczenie w Twojej branży. Działamy szybko i sprawnie, oferujemy konkurencyjne stawki i najwyższą jakość realizacji.