Najwyższa jakość

Zatrudniamy jedynie doświadczonych tłumaczy języka portugalskiego i specjalistów wykwalifikowanych w poszczególnych gałęziach nauk humanistycznych, przyrodniczych i technicznych. To sprawia, że każdemu Zleceniodawcy gwarantujemy najwyższą jakość i stuprocentową poprawność wykonywanych przekładów. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się z konsultantem, zleć swoje tłumaczenia i dołącz do szerokiego grona usatysfakcjonowanych Klientów.

Przystępne ceny

Oferowane przez nas usługi tłumaczeniowe w obrębie języka portugalskiego cechują się wysoką jakością, profesjonalizmem i w pełni kompleksowym charakterem. Proponowane przez nas rozwiązania pakietowe pozwalają zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje. Skontaktuj się z naszym biurem, a my w oparciu o konkurencyjne stawki wykonamy przejrzystą i niezobowiązującą wycenę zleconych nam przekładów.

Pełna poufność

Naszych specjalistów nie ogranicza ani kombinacja językowa z udziałem języka portugalskiego, ani tematyka wykonywanych przekładów, ani też forma tłumaczonych dokumentów. Mamy świadomość, że wiele spośród udostępnianych przez Klientów treści ma charakter wewnętrzny, a nawet tajny. Z tego względu wszystkim naszym Partnerom gwarantujemy stuprocentowe bezpieczeństwo i bezwzględną poufność w obrębie wszelkiego rodzaju danych niejawnych i wrażliwych.

Fachowa obsługa

Każdemu Klientowi zlecającemu nam tłumaczenia materiałów w obrębie języka portugalskiego przypisujemy dedykowanego opiekuna. Jego zadaniem jest nie tylko troska o szybki i skuteczny kontakt ze Zleceniodawcą, ale również koordynowanie działań pracujących dla nas specjalistów na każdym etapie procesu tłumaczeniowego. Takie rozwiązanie pozwala w pełni efektywnie świadczyć usługi dostosowywane na bieżąco do życzeń i wymagań Klienta.

Profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka portugalskiego wykonywane przez specjalistów

Tłumaczenia ekspresowe

Dla Klientów ceniących sobie czas i pilnie potrzebujących przekładów portugalskojęzycznych przygotowaliśmy specjalną opcję ekspresowego realizowania tłumaczeń. Zgodnie z tym rozwiązaniem Twoje zlecenie staje się dla nas priorytetem, a przyjęte procedury gwarantują zachowanie pełnego profesjonalizmu, niekwestionowanej poprawności i najwyższej jakości przekładu. Prześlij nam swoje materiały, a my niezwłocznie wyznaczymy możliwie najkrótszy termin, do którego zobowiążemy się wykonać tłumaczenie.

Tłumaczenia techniczne

W naszej bogatej ofercie z zakresu języka portugalskiego uwzględniliśmy tłumaczenia techniczne. Pracują dla nas bowiem doświadczeni fachowcy wykwalifikowani w obrębie poszczególnych gałęzi techniki. Dysponujemy również programami służącymi do przekładów rysunków, grafik, schematów i wykresów.

Tłumaczenia specjalistyczne

Zajmujemy się przekładami portugalskojęzycznymi z uwzględnieniem specjalizacji technicznych, informatycznych, chemicznych, przyrodniczych, medycznych, prawnych i ekonomicznych. Zespół doświadczonych tłumaczy i kompetentnych w wielu dziedzinach specjalistów jest gwarantem wysokiej jakości przekładów.

Tłumaczenia przysięgłe

Świadczymy wysokiej jakości usługi przekładów uwierzytelnionych pisemnych i ustnych w obrębie języka portugalskiego. Dysponujemy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły naszej oferty.

Tłumaczenia ustne

Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych w dowolnej parze językowej z udziałem języka portugalskiego. Fachowo obsługujemy oficjalne spotkania polityczne, robocze wizyty biznesowe i negocjacje. Oferujemy ponadto tłumaczenia symultaniczne lub konsekutywne w ramach konferencji naukowych i branżowych.

Tłumaczenia dedykowane poszczególnym branżom z zakresu języka portugalskiego

Tłumaczenia naukowe

Wykonujemy wysokiej jakości tłumaczenia portugalskojęzyczne w obrębie wszelkiego rodzaju materiałów o charakterze naukowym. Zajmujemy się przekładami monografii, rozpraw profesorskich, habilitacyjnych i doktorskich, a także opracowań zbiorowych i pojedynczych artykułów w czasopismach recenzowanych. W naszym biurze pracują również wysoko wykwalifikowani tłumacze ustni, którzy służą fachową pomocą w obsłudze międzynarodowych konferencji naukowych.

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Zajmujemy się profesjonalnymi przekładami prawnymi i prawniczymi. Zatrudniamy najlepszych tłumaczy języka portugalskiego wykwalifikowanych zarówno w zakresie lingwistycznym, jak i w obrębie poszczególnych gałęzi prawa (m.in. cywilnego, karnego, pracy i administracyjnego). Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nawiązaliśmy współpracę z ekspertami od uwarunkowań systemu prawnego Portugalii i państw urzędowo używających języka portugalskiego.

Tłumaczenia medyczne

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy ofertę tłumaczeń medycznych w wielu kombinacjach językowych z udziałem języka portugalskiego. Zajmujemy się rzetelnymi przekładami dokumentacji osobowej pacjentów, historii chorób, opisów schorzeń i wyników badań. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i zapewniamy o bezwzględnej poufności. Naszą szeroką ofertę kierujemy również do służby zdrowia i podmiotów korporacyjnych.

Tłumaczenia farmaceutyczne

Wszystkim podmiotom związanym z branżą farmaceutyczną proponujemy profesjonalne przekłady w obrębie języka portugalskiego. Kierunkowo wykwalifikowani tłumacze są gwarantem najwyższej jakości realizowanych przez nas zleceń. Zajmujemy się tłumaczeniem ulotek dołączanych do leków i wysokospecjalistycznych opisów składu medykamentów. Wykonujemy przekłady dokumentacji rejestracyjno-patentowej. Tłumaczymy również książki i artykuły z branżowych czasopism.

Tłumaczenia marketingowe

Służymy fachową pomocą w obsłudze tłumaczeniowej kampanii marketingowych. Wykonujemy rzetelne przekłady dokumentacji dotyczącej wprowadzenia polskich produktów i usług na rynek portugalskojęzyczny. Skutecznie przełamujemy bariery językowe również w procesie eksportu. Dbając o efektywność, tłumaczymy ponadto wszelkiego rodzaju materiały o charakterze promocyjnym – ulotki, katalogi, plakaty, reklamy wielkopowierzchniowe a nawet klipy multimedialne.

Tłumaczenia biznesowe

Specjalizujemy się w przekładach portugalskojęzycznych o charakterze biznesowym. Zapewniamy fachową i profesjonalną pomoc w tłumaczeniach dokumentów finansowo-rozliczeniowych (m.in. budżetów, sprawozdań, raportów, audytów, analiz makroekonomicznych, umów handlowych, pokwitowań i faktur za transakcje). Współpracujemy z ekspertami kompetentnymi w poszczególnych sektorach ekonomii, giełdy, consultingu, bankowości oraz rynku kredytów i ubezpieczeń.