W większości przypadków jest tak, że debiut na polskim rynku z nową paletą produktową lub usługową nie oznacza działania w pojedynkę. Do mniejszości należą bowiem takie modele działalności gospodarczej, które na każdym jej etapie są w pełni samowystarczalne. Przedsiębiorcy wchodzący na nowe obszary rynkowe muszą więc liczyć się z koniecznością współdziałania z partnerami biznesowymi, aby nie tylko podołać wyznaczonym celom ekspansyjnym, ale również zwiększyć siłę przebicia swoją konkurencyjną ofertą. Obszarów konstruktywnej i zarazem wymiernej współpracy przy pozyskiwaniu nowych rynków zbytu jest wiele – począwszy od partnerstwa strategicznego i stałej obsługi firmy w obrębie wybranego obszaru, poprzez modele podwykonawstwa, a skończywszy na handlu i dystrybucji. W celu maksymalizacji profitów wypływających ze współdziałania stworzyliśmy zespół najwyższej klasy specjalistów i przygotowaliśmy usługę wyszukiwania partnerów biznesowych, dedykowaną przede wszystkim debiutującym przedsiębiorcom. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta i do zapoznania się ze szczegółowymi założeniami naszej oferty!

Dostarczamy w pełni zindywidualizowane rekomendacje

Świadcząc usługi profesjonalnego wsparcia przedsiębiorców planujących zainicjowanie działalności gospodarczej na polskim rynku, wychodzimy z założenia, że oferowana przez nas pomoc ma odpowiadać realnym potrzebom debiutanta. Taki jest też punkt wyjścia w projektach wyszukiwania przez nasz zespół partnerów biznesowych. Chcąc zarekomendować spełniających oczekiwania potencjalnych kontrahentów, zaczynamy od identyfikacji potrzeb samego debiutanta. Analizujemy wyznaczone przez niego plany strategiczne i zakreślamy obszary, które wymagają współdziałania z innymi podmiotami – zarówno tego niezbędnego, jak również niekoniecznego, ale mogącego przynieść wymierne korzyści. Dzięki tego rodzaju przeanalizowaniu potrzeb nowego gracza na rynku i możliwości odpowiedzi na to zapotrzebowanie przez podmioty już uczestniczące w rynku jesteśmy w stanie dostarczyć w pełni zindywidualizowane rekomendacje w ramach kierunków propozycji współpracy. W ten sposób harmonizujemy wzajemne preferencje, co w konsekwencji gwarantuje owocne, dwustronne relacje.

Tworzymy bazę potencjalnych kontrahentów i pomagamy dokonać właściwego wyboru

Znając już konkretne potrzeby przedsiębiorcy wchodzącego na polski rynek, możemy zawęzić listę potencjalnych partnerów biznesowych spełniających określone kryteria. Dzięki temu nasi najlepsi specjaliści przygotowują wysokiej jakości dedykowany raport zawierający zaawansowaną bazę profilów firm i podmiotów, z którymi debiutant może nawiązać konstruktywną współpracę. Zestawienie to jest sporządzone w formie rankingu, w którym czołowe miejsca zajmują najbardziej rekomendowane przez nas przedsiębiorstwa. Tego rodzaju wstępna selekcja, poprzedzona wnikliwymi analizami wykonanymi przez naszych najwyższej klasy specjalistów, stanowi duże ułatwienie w zakresie poszukiwania partnera biznesowego i w toku późniejszych procesów decyzyjnych.

Oferujemy wielowymiarowe wsparcie na etapie przeddecyzyjnym

Oferowana przez nas pomoc w zakresie poszukiwania odpowiednich partnerów biznesowych i kontrahentów nie ogranicza się jedynie do zaproponowania najlepszych w tym względzie kandydatur. Wchodzącym na polski rynek przedsiębiorcom proponujemy w tym względzie w pełni kompleksowe wsparcie. Zgodnie z ich potrzebami i  życzeniami:

 • kontaktujemy się z wybranymi firmami i podmiotami,
 • przeprowadzamy wywiady telefoniczne i mailowe,
 • pozyskujemy dodatkowe, kluczowe dla debiutanta informacje,
 • umawiamy wstępne spotkania dwustronne i późniejsze negocjacje,
 • bierzemy udział w naradach w roli konsultanta,
 • uczestniczymy w spotkaniach w ramach przedstawicieli,
 • przygotowujemy w pełni dedykowane strategie negocjacyjne,
 • opracowujemy oficjalne pisma i zaproszenia do partnerstwa,
 • przygotowujemy teksty porozumień i umów o współpracy,
 • zapewniamy wsparcie prawne na każdym etapie procesu pozyskiwania partnerów,
 • w razie zaistniałych potrzeb gwarantujemy obsługę tłumaczeniową.

Z naszym wsparciem wybierzesz najlepszy model współpracy

Dzięki tak zaawansowanemu i w pełni kompleksowemu wsparciu w zakresie wyboru kontrahentów i partnerów biznesowych decyzje podejmowane przez debiutanta wdrażającego nowe produkty na polskim rynku nie stanowią już wielkiego wyzwania. Korzystając z naszych usług wybór kontrahentów i partnerów biznesowych będzie dużo łatwiejszy. Wskazujemy najlepsze w tym względzie możliwości i opcje, zawsze jednak pozostawiając pełną niezależność i stuprocentową decyzyjność naszym Klientom. Nasi specjaliści służą fachową pomocą i za każdym razem negocjują najlepsze warunki współpracy i sugerują najkorzystniejszy model współdziałania.

Sprawdź, jakie są profity przynosi nasze wsparcie przy wyborze partnera biznesowego

Proces wyszukiwania partnerów biznesowych i kontrahentów ma dla przedsiębiorcy debiutującego na polskim rynku jeden zasadniczy cel – nawiązać z tymi podmiotami owocną współpracę, a w dalszej kolejności utrzymywać konstruktywne relacje. Korzystając z naszego wsparcia, realnie zwiększasz szanse na osiągnięcie tego rodzaju zamierzeń. Współpraca z naszym zespołem przynosi również szereg korzyści w postaci chociażby rozszerzenia rynków zbytu, wzrostu pozycji na danym obszarze rynkowym, a także zwiększenia renomy marki. Naszą misją jest wsparcie procesu asymilacji debiutujących firm na polskim rynku i dążenie do osiągnięcia sukcesu już na samym starcie!