Nie ulega wątpliwości, że im bardziej wiarygodny i profesjonalny wizerunek nowej marki, tym większe szanse na odniesienie zamierzonych celów związanych z podbojem nowych rynków zbytu. W jaki sposób wykreować dobry obraz swojej firmy i tym samym zyskać zaufanie nowych klientów? Jak zbudować owocne relacje z kontrahentami? Poprzez jakie środki przekonać do siebie potencjalnych partnerów biznesowych i nawiązać z nimi współpracę przynoszącą wymierne korzyści? Zamierzenia zawarte w powyższych pytaniach zrealizować można na wiele sposobów. Jednym z nich jest organizacja konferencji branżowej. Nie da się ukryć, że już sam udział w tego rodzaju przedsięwzięciu sprzyja nawiązaniu kontaktów i znacząco wpływa na wzmocnienie wiarygodności firmy wchodzącej na polski rynek z nowymi produktami i usługami. Samodzielne zorganizowanie sympozjum biznesowego tym bardziej udowadnia silną pozycję debiutującego przedsiębiorstwa. Wydaje się, że warto wykorzystać tego rodzaju narzędzie i od samego początku wyraźnie zaakcentować swoją pozycję na rynku. Wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania konferencji branżowej. Skorzystaj z naszej usługi i wykreuj profesjonalny wizerunek swojej firmy jako rzetelnego organizatora biznesowego sympozjum!

Zapewniamy profesjonalne wparcie na każdym etapie konferencji biznesowej

W naszym zespole pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu eventów firmowych, w tym przede wszystkim kongresów, zjazdów i konferencji branżowych. Dzięki temu możemy naszym Klientom zaoferować fachowe wsparcie na każdym etapie projektu konferencyjnego – począwszy od zarysowania planu i koncepcji, poprzez formalne już przygotowania, a skończywszy na obsłudze w trakcie trwania sympozjum, nie zapominając o jego podsumowaniu.

Uwzględniając bieżące potrzeby debiutującego przedsiębiorcy, do projektu organizowania konferencji za każdym razem selekcjonujemy najlepszych specjalistów, którzy tworzą docelowo jeden zgrany zespół. To pozwala na sprawne podjęcie spójnych, zsynchronizowanych i w pełni skoordynowanych działań. Możemy dać gwarancję, że owocują one przygotowaniem takiej konferencji, która na długi czas zapisuje się w pamięci jej uczestników jako przedsięwzięcie nie tylko perfekcyjnie przygotowane, ale również wyjątkowe i przełomowe w obrębie danej branży.

Zaplanuj z nami swoją konferencję „od A do Z” i pokaż swoje mocne strony

Konferencja branżowa, jak każde inne planowane przedsięwzięcie, wymaga w pierwszej kolejności zarysowania odpowiedniej koncepcji. Za każdym razem wspólnie z naszym Klientem zastanawiamy się nad najlepszą dla niego formułą i charakterem branżowego kongresu – tak, aby w możliwie maksymalny sposób podkreślić mocne strony firmy startującej na polskim rynku. W trakcie dalszych ustaleń rekomendujemy właściwe rozwiązania dotyczące podstawowych, ale zarazem kluczowych kwestii związanych z organizacją konferencji:

  • wybór odpowiedniego terminu

Analizujemy kalendarz Klienta i jego zamierzenia dotyczące kolejnych etapów wchodzenia na polski rynek. Organizowana konferencja może dla przykładu stanowić zapowiedź początku sprzedaży, albo też wiązać się z późniejszymi akacjami promocyjnymi. Chcąc uniknąć zdublowania, sprawdzamy terminy podobnych przedsięwzięć planowanych przez konkurencję i podmioty instytucjonalne. W zakresie wyboru terminu konferencji uwzględniamy również kalendarz świąt państwowych i religijnych, odradzając te dni, które ze względów kulturowych mogą skutkować nieobecnością zagranicznych kontrahentów, partnerów i inwestorów.

  • rozmiar konferencji i liczba uczestników

Wspólnie z naszym klientem zastanawiamy się nad skalą firmowanej przez niego konferencji. Decyzję o jej ostatecznym kształcie podejmujemy w zależności od jego bieżącego zapotrzebowania, określonych celów strategicznych i charakteru prowadzonej działalności. Ze swojej strony zapewniamy wsparcie w każdym z możliwych przypadków. Możemy zorganizować kilkudniowy kongres branżowy z udziałem przedstawicieli największych firm w branży – zarówno silnych graczy na polskim rynku, jak również zagranicznych potentatów. Mamy także doświadczenie w przygotowaniu jednodniowych konferencji dedykowanych mniejszym firmom.

  • podjęcie decyzji o miejscu konferencji

W zależności od określenia rozmiaru planowanej konferencji biznesowej wybieramy najlepsze miejsce. Uwzględniamy w tym zakresie zarówno kwestie lokalizacyjne (stolica kraju; strefa przemysłowa; miasto z siedzibą firmy), jak również czynniki odnoszące się bezpośrednio do konkretnego lokalu (standard wyposażenia, dobry dojazd z lotniska). Zajmujemy się wynajęciem sal konferencyjnych w hotelach, auli uniwersyteckich oraz dużych ośrodków i centrów konferencyjnych. Polecamy tylko te najlepsze opcje, biorąc pod uwagę pobliskie restauracje, dostępną bazę noclegową (w przypadku konferencji wielodniowych) i ewentualne sale bankietowe.

  • formuła konferencji i zaproszeni goście

Wspieranym przez nas debiutującym przedsiębiorcom proponujemy taką formułę konferencji, która będzie w pełni dostosowana do realizowanych przez niego procesów wdrożeniowych. W tym zakresie możemy zarekomendować event, który nie będzie wymagał wcześniejszej rejestracji, pozostając tym samym w pełni otwarty dla partnerów biznesowych i potencjalnych klientów. Możliwą opcją jest również wysoko specjalistyczna konferencja, w której udział bierze grupa uczestników zawężona do przedstawicieli firm wykazujących duży potencjał w kontekście podjęcia ewentualnej współpracy. Tematem rozwoju przedsiębiorczości w ramach paneli, debat i dyskusji zainteresować można również władze lokalne i dysponentów stosownych dotacji.

  • promocja i współpraca z mediami

Zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie wypromowania organizowanej konferencji. Przygotowujemy ogłoszenia i reklamy – zarówno projekty graficzne i wizualne (plakaty, ulotki, panele reklamowe na stronach internetowych), jak i pliki dźwiękowe (np. w radiu i telewizji). W imieniu naszego Klienta rozsyłamy opracowane przez nas zaproszenia. Nawiązujemy współpracę z mediami, umawiając naszych Klientów na wywiady związane z organizowanym przedsięwzięciem oraz dostarczając im zapowiedzi oraz artykuły sponsorowane. Zapewniamy również patronaty medialne, głównie z redakcji czasopism  branżowych, a także lokalnych portali. Dbamy o właściwy przekaz informacji i moderujemy relacje pokonferencyjne.

Zatroszczymy się o każdy szczegół firmowanej przez Ciebie konferencji

Oferowana przez nas usługa organizacji konferencji branżowych w ramach wsparcia przedsiębiorców wchodzących na polski rynek cechuje się niekwestionowanym profesjonalizmem i pakietowym charakterem. Nasi specjaliści zadbają o każdy szczegół w zakresie przygotowywanego wspólnie sympozjum biznesowego. Wykonujemy wszelkie materiały poligraficzne – od posterów i plakatów, przez oficjalne zaproszenia, po foldery i teczki konferencyjne wręczane uczestnikom. Współpracujemy z restauracjami i firmami cateringowymi, co pozwala w sprawny sposób i zupełnie bez pośredników zapewnić poczęstunek. W przypadku konferencji wielodniowych zajmujemy się również noclegiem dla zaproszonych gości i osób biorących udział w poszczególnych panelach.

Pokaż profesjonalizm od samego początku i zapewnij wydarzenia towarzyszące

Chcąc zwiększyć poziom profesjonalizmu organizowanej konferencji branżowej, warto przygotować również wydarzenia towarzyszące. W zależności od postawionych sobie celów i charakteru całego przedsięwzięcia równolegle można zaproponować:

  • debaty panelowe i dyskusje,
  • projekcje filmów i prezentacje,
  • targi i kąciki sprzedażowe,
  • szkolenia i kursy,
  • a nawet wystawy i koncerty.

Doświadczenie pokazuje, że dobrym wyborem jest również wieczorny bankiet, dzięki któremu następuje integracja partnerów biznesowych oraz zacieśnianie kontaktów.

Nasza usługa ma szeroki zakres. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń. W przypadku każdego wymienionego wydarzenia towarzyszącego oferujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne wsparcie!