Każdy przedsiębiorca zgodzi się zapewne ze stwierdzeniem, że wysoko wykwalifikowani, kompetentni, zmotywowani i lojalni pracownicy stanowią niezwykle ważny filar efektywnie funkcjonującej firmy. Skoro jest to tak istotny czynnik w prowadzeniu biznesu, warto już na samym początku prowadzonej działalności zadbać o profesjonalną kadrę pracowniczą. Mając na uwadze, że pozyskiwanie nowych pracowników nie jest łatwym procesem, postanowiliśmy wyjść naprzeciw tego rodzaju potrzebom i oczekiwaniom. Nasi najwyższej klasy specjaliści z zakresu HR (human resources) zapewnią profesjonalne wsparcie. Proponujemy fachową pomoc w zakresie przygotowywania i przeprowadzania wszelkiego rodzaju procesów rekrutacyjnych. Nasza oferta ma w pełni kompleksowy charakter. Oznacza to, że zajmujemy się każdym etapem naboru pracowników, krok po kroku, od A do Z. Gwarantujemy, że za każdym razem dostosowujemy swoje działania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, w każdym momencie dbając o ich interes. Zapewniamy, że pomożemy uformować w pełni oryginalny i specjalnie dedykowany zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy z zaangażowaniem podejmą pracę w Twojej firmie, stymulując jej rozwój i przynosząc wielostronnie wymierne korzyści. Zapraszamy do współpracy! Nie zwlekaj — jeszcze dziś sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, które Cię interesują!

Na początek analiza potrzeb zatrudnienia w Twojej firmie

Zlecając nam kompleksową obsługę w zakresie rekrutacji pracowników dla Twojej firmy, na samym początku przeprowadzamy analizę potrzeb zatrudnienia. Badamy profil firmy i jej pozycję w otoczeniu rynkowym, przyglądamy się jej funkcjonowaniu, konsultujemy się z kierownikami zespołów i staramy się ocenić efekty działalności. Mając już zebrane tego rodzaju dane możemy zdiagnozować i określić:

 • czy skala zatrudnienia jest właściwa, a liczba pracowników utrzymana jest na odpowiednim poziomie,
 • czy istnieją braki kadrowe, a jeśli tak, to w jakich obszarach działalności,
 • na jakie konkretnie stanowiska należałoby przeprowadzić nabór,
 • jaka forma współpracy będzie w danym przypadku najlepsza (praca stała, praca tymczasowa, zlecenia),
 • jaki rodzaj rekrutacji będzie optymalny – nabór z zewnątrz, czy rekrutacja wewnętrzna.

Efektem naszej pracy jest dedykowany raport, przygotowany specjalnie dla Twojej firmy. Zamieszczamy w nim sugerowane przez nas rozwiązania dotyczące modelu rekrutacji i planowanego zatrudnienia. Po zaakceptowaniu rekomendowanych przez nas wniosków przechodzimy do działania. Oznacza to, że pracujący dla nas najwyższej klasy, doświadczeni specjaliści przeprowadzają w Twoim imieniu profesjonalny proces rekrutacyjny.

Redagujemy wysokiej jakości ogłoszenia rekrutacyjne

Każdy zlecony nam projekt rekrutacyjny rozpoczynamy od określenia z naszym Klientem stanowiska, na które ma zostać przeprowadzony nabór. Wspólnie ustalamy optymalny wymiar etatu, w tym także przekalkulowaną liczbę osób do docelowego zatrudnienia. W następnej kolejności przechodzimy do przygotowania projektu ogłoszenia rekrutacyjnego. Zamieszczamy w nim niezbędne informacje, zgodnie z zasadami wysokiego poziomu czytelności i przejrzystego układu treści. W tym celu najczęściej stosujemy sprawdzony podział na:

 • charakter pracy i opis zadań wykonywanych na oferowanym stanowisku pracy,
 • oczekiwania i wymagania wobec kandydatów (szeroko rozumiany profil aplikanta: wykształcenie, kursy, doświadczenie, umiejętności, zdolności, cechy charakteru),
 • zakres oferty ze strony pracodawcy (forma zatrudnienia, wynagrodzenie, możliwości rozwoju, itp.),
 • informacje o sposobie aplikowania, rodzaju składanych dokumentów, terminie ich nadesłania lub dostarczenia,
 • inne części i elementy, w zależności od specyfiki ogłoszenia lub życzeń Klienta.

Mamy świadomość, że oprócz merytorycznej zawartości niezwykle ważną rolę odgrywa również forma. Z tego powodu za każdym razem w ogłoszeniu rekrutacyjnym umieszczamy profesjonalną wizytówkę firmy, która ma pokazać silną pozycję przedsiębiorstwa na rynku i dowodzić jego solidności. Zwracamy również uwagę na elementy graficzne (np. logo firmy), czy też kolorystykę, zastosowaną zgodnie z zasadami spójności w zakresie obowiązującej w firmie identyfikacji wizualnej.

Proponujemy sprawdzone źródła publikacji ogłoszenia

Dysponujemy rozwiniętą bazą portali i miejsc, w których możliwe jest opublikowanie ogłoszenia o naborze do Twojej firmy. Uwzględniając obszar działalności firmy, specyfikę i charakter oferowanego miejsca pracy, a także pożądany profil kandydatów jesteśmy w stanie wystawić ogłoszenie:

 • na portalach rekrutacyjnych,
 • w serwisach rozwoju zawodowego,
 • w bazach ofert pracy,
 • na stronach internetowych akademickich biur karier,
 • w serwisach ogłoszeniowych,
 • na lokalnych stronach internetowych,
 • w magazynach, czasopismach i portalach branżowych,
 • a także w wielu innych dostępnych źródłach.

Selekcjonujemy otrzymane zgłoszenia i wybieramy najlepszych kandydatów

W imieniu naszego Klienta przyjmujemy zgłoszenia nadesłane przez kandydatów. Nasi pracownicy w pierwszej kolejności weryfikują złożone aplikacje pod kątem spełnienia określonych w ogłoszeniu wymagań, a następnie konstruują listę osób, które potencjalnie mają szanse zatrudnienia. Na podstawie fachowej, zaawansowanej i wielowymiarowej analizy dokumentów aplikacyjnych, z tej grupy wytypowanych zostaje kilka bądź kilkanaście osób, których kwalifikacje i kompetencje w możliwie ścisłym zakresie odpowiadają profilowi oferowanego stanowiska pracy. Po zaaprobowaniu wyboru przez naszego Klienta przechodzimy do kolejnego etapu projektu rekrutacyjnego.

Moderowane przez nas rozmowy rekrutacyjne pozwolą wyłonić najlepszych pracowników

Mamy świadomość, że kluczowym elementem procesu rekrutacyjnego jest bezpośredni kontakt z kandydatem i przeprowadzane w tym zakresie rozmowy kwalifikacyjne. Z tego powodu przywiązujemy do tego etapu wielką wagę, a do jego realizacji przydzielamy najwyższej klasy specjalistów z zakresu HR i komunikacji społecznej.

Oferujemy różnorodne, sprawdzone modele wywiadów rekrutacyjnych, za każdym razem dostosowane do oczekiwań i potrzeb naszego Klienta. Możemy bowiem przeprowadzić kilkuczęściowe rozmowy (np. telefoniczne, wideokonferencyjne, osobiste), możemy również elastycznie skonstruować odpowiedni zespół rekrutujący (nasi specjaliści, przedstawiciele firmy naszego Klienta). Ponadto proponujemy równie szeroki zakres sposobów rekrutacji w ramach prowadzonych przez nas wywiadów – np.:

 • z wykorzystaniem testów kompetencji,
 • z zastosowaniem tzw. scenek symulacyjnych,
 • czy też ze sprawdzeniem umiejętności językowych.

Możemy zagwarantować, że moderowane przez nas rozmowy rekrutacyjne pozwolą wyłonić najlepszych pracowników, którzy swoimi kompetencjami, zdolnościami interpersonalnymi i zaangażowaniem w pracę wzbogacą zespół zatrudnionych i przyczynią się do rozwoju Twojej firmy.

Końcowym efektem naszych działań jest przygotowanie raportu z rekomendacjami dotyczącymi zatrudnienia wskazanych przez nas kandydatów. Po akceptacji ze strony naszego Klienta i podjęciu przez niego ostatecznej decyzji oferujemy wsparcie w zakresie ostatniego etapu rekrutacji, czyli formalnego nawiązania współpracy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Poznaj szereg profitów!

 • proponujemy w pełni oryginalną, zindywidualizowaną i dedykowaną ofertę
 • projektujemy działania zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów
 • dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników
 • konkurujemy z największymi agencjami zatrudnienia i biurami pracy
 • gwarantujemy najwyższą jakość i pełen profesjonalizm
 • oferujemy pakietowy charakter usług z zakresu obsługi i wsparcia dla firm
 • dokonujemy konkurencyjnej wyceny i udzielamy rabatów
 • dzięki naszemu wsparciu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze