W procesie zdobywania nowych rynków każdy szczegół ma ogromne znaczenie, a osiągnięcie sukcesu zależy od szeregu różnorodnych i zarazem uzupełniających się czynników. Nie ma co do tego wątpliwości, że podstawowym celem przedsiębiorcy oferującego nowe produkty bądź usługi jest przekonanie do swojej oferty szerokiego grona klientów. Zdobycie zaufania ze strony nabywców i ich lojalnej postawy nie jest jednak wcale takim łatwym zadaniem. Przyzwyczajenia, nawyki konsumenckie i szeroki wachlarz ofert, przede wszystkim tych mocno konkurencyjnych — to wszystko powoduje, że klienci nie zawsze są przekonani do nowinek usługowych i produktowych. Nowy gracz na rynku musi więc zastosować szereg skoordynowanych działań w ramach szerokiego wachlarzu strategii służących zachęceniu do skorzystania z jego oferty. Jedną z nich jest właściwie dopasowany, a w konsekwencji efektywny model komunikacji między debiutującym przedsiębiorcą a jego potencjalnymi klientami. Wychodząc naprzeciw tego rodzaju potrzebom, służymy wszechstronną pomocą w zakresie zapewnienia właściwego kontaktu z nabywcami. W sposób szczególny polecamy oferowaną przez nas usługę telefonicznej obsługi klienta. Kierujemy ją do wszystkich przedsiębiorców (nie tylko tych, którzy zaczynają zdobywać polski rynek), którym zależy na wzorcowym ukształtowaniu komunikacji z konsumentami. Sprawdź, dlaczego warto podjąć z nami współpracę i poznaj szczegóły naszej oferty! Jesteśmy do Twojej dyspozycji — skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

 

Zadbamy o dobry kontakt z Twoimi klientami

Wszechstronna, kompleksowa i w pełni profesjonalna obsługa telefoniczna klientów Twojej firmy to podstawowy cel oferowanej przez nas usługi. Nasi najlepsi specjaliści gwarantują najwyższą jakość wykonywanych połączeń, zarówno wychodzących (obejmujących inicjowanie kontaktów z klientami z polecenia przedsiębiorcy, działu sprzedażowego firmy i innych jednostek), jak również przychodzących (stanowiących odpowiedź na kontakt zainicjowany przez zainteresowanych klientów i potencjalnych nabywców). Powierz nam obsługę telefoniczną swojej firmy, a zapewnisz sobie tylko dobry kontakt ze swoimi klientami!

 

Szeroki zakres usługi – indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb

W ramach kompleksowej obsługi telefonicznej podejmujemy działania zgodne z oczekiwaniami wspieranego przez nas przedsiębiorcy. Tym, co nas wyróżnia wśród konkurencji jest duża elastyczność. Oznacza to, że jesteśmy gotowi działać w każdej sytuacji, w każdych okolicznościach i w każdej chwili. W tym celu stworzyliśmy szeroki katalog czynności obejmujących naszą usługę, w tym m.in.:

 • udzielanie informacji na temat oferowanych przez firmę produktów, usług,
 • prezentowanie kompleksowego zakresu oferty,
 • informowanie o realizowanych projektach i bieżącej działalności,
 • przedstawianie aktualnych promocji i cenników,
 • określanie misji przedsiębiorstwa i celów strategicznych,
 • udzielanie informacji na temat możliwości nawiązania współpracy,
 • przyjmowanie sugestii, wniosków, uwag i reklamacji,
 • przyjmowanie i rejestrowanie zamówień,
 • przeprowadzanie ankiet telefonicznych z klientami, pozyskiwanie od nich informacji,
 • telefoniczne badanie satysfakcji klientów stałych, ciągły monitoring ich zadowolenia,
 • łączenie rozmów z odpowiednimi działami firmy,
 • telemarketing (dysponujemy profesjonalnymi call center i contact center wyposażonymi w najnowsze narzędzia komunikacyjne, zapewniamy najlepszych specjalistów z zakresu sprzedaży telefonicznej, za każdym razem dostosowujemy właściwy model do zidentyfikowanych przez nas potrzeb przedsiębiorcy – telemarketing instytucjonalny, indywidualny, komercyjny, aktywny, reaktywny).

 

Nawiązane kontakty telefoniczne są rejestrowane w systemie informatycznym. Dzięki temu wspierany przez nas przedsiębiorca ma stały dostęp do bazy kontrahentów i potencjalnych klientów, którzy zainteresowali się jego firmą. Pozwala to również na stałe kontrolowanie poziomu zaaferowania konsumentów, a w konsekwencji na podtrzymywanie lojalności nabywców.

 

Dysponujemy najlepszymi specjalistami z zakresu komunikacji telefonicznej

W naszym zespole do spraw kontaktów pomiędzy przedsiębiorcą wchodzącym na nowy rynek a jego klientami pracuje profesjonalna kadra złożona z najlepszych specjalistów. Podstawowym celem, który nam przyświeca, jest to, aby naszym usługobiorcom zapewnić najwyższej jakości obsługę połączeń i rozmów telefonicznych. W tym celu zatrudniliśmy wysoko wykwalifikowanych pracowników, których wyróżniają m.in. tak pożądane cechy, jak:

 • rozwinięte zdolności interpersonalne,
 • zaawansowana komunikatywność,
 • umiejętności negocjacyjne,
 • łatwość nawiązywania kontaktów,
 • zdolność jasnego formułowania myśli i klarownego przekazu,
 • nienaganna dykcja, ton i modulacja głosu,
 • umiejętność budowania i utrzymywania relacji,
 • wysoki poziom kultury osobistej,
 • nastawienie na realizację postawionych sobie celów,
 • a także empatia, otwartość, zaangażowanie, entuzjazm i optymizm.

 

Należy dodatkowo wspomnieć, że wszyscy nasi pracownicy delegowani do świadczenia oferowanej przez nas usługi na każdym kroku stosują zasady etykiety telefonicznej. Oznacza to, dla przykładu, możliwie najszybsze odbieranie telefonów przychodzących (najlepiej do trzeciego sygnału), przedstawianie się z nazwą firmy, prowadzenie rozmowy w życzliwej atmosferze, dotrzymanie danego słowa (np. oddzwonienie w umówionym terminie), aktywne wysłuchiwanie klienta, właściwe zrozumienie jego problemu, a ostatecznie również dokładne rejestrowanie potrzeb dzwoniącego — tak, aby jak najlepiej móc na nie odpowiedzieć.

 

Właściwy model komunikacji z klientami przynosi wymierne korzyści

Istotą naszej usługi jest nawiązanie i utrzymanie dobrych kontaktów telefonicznych z klientami przedsiębiorstwa, któremu zapewniamy fachową i wszechstronną obsługę. Dlaczego ta sprawa jest tak ważna? Przede wszystkim z tego powodu, że ukształtowanie i wdrożenie właściwej strategii komunikacyjnej z nabywcami po prostu się opłaca. Efektywna obsługa klienta ma kolosalne znaczenie nie tylko w kontekście sukcesów w procesie wchodzenia na nowy rynek, ale również dalszej działalności firmy. Zaniedbania w zakresie komunikacji z adresatami oferty wiąże się bowiem bezpośrednio z ryzykiem utraty i tak wątłego z początku zaufania klientów, a w konsekwencji stwarza realne zagrożenie utraty przychodów przedsiębiorstwa.

Chcąc uniknąć wspomnianego ryzyka, warto skorzystać z pomocy naszych fachowców. Na samym początku określimy w pełni oryginalny, specjalnie dedykowany, a w konsekwencji niezaprzeczalnie efektywny model komunikacji, a następnie zadbamy o to, aby właściwie go stosować. Dzięki tak zaawansowanym technikom zarządzania kontaktami telefonicznymi z klientami możesz zapewnić sobie miano profesjonalnego, rzetelnego i godnego zaufania przedsiębiorcy. Sprawdź naszą usługę i przekonaj się, że współpraca z nami przyniesie dla Twojej firmy zyski i wymierne korzyści!