Każdemu przedsiębiorcy, a już w szczególności temu, który wchodzi na nowy rynek ze swoimi produktami bądź zamierza zaproponować nowinki usługowe, zależy przede wszystkim na zbudowaniu silnej pozycji i zyskaniu zaufania ze strony klientów. Odniesienie sukcesu w ekspansji rynkowej uwarunkowane jest bowiem wieloma czynnikami, z których profesjonalizm i przeświadczenie o wysokiej jakości zaproponowanej oferty wydają się być kluczowe. W praktyce okazuje się jednak, że nie jest to wcale łatwe zadanie, zwłaszcza na starcie nowego biznesu, aby z jednej strony ukształtować wizerunek godnej zaufania i w pełni rzetelnej firmy, a z drugiej strony w możliwie najszerszym zakresie ograniczyć i tak stosunkowo duże koszty tego procesu. Dla wszystkich, którzy szukają kompromisowych rozwiązań w tym zakresie, przygotowaliśmy specjalną usługę zwaną „wirtualnym sekretariatem”. Jeśli stawiasz pierwsze kroki na polskim rynku albo chcesz rozwinąć prowadzoną dotąd działalność, a ze względu na ograniczone możliwości finansowe nie możesz sobie pozwolić na wynajem lokalu pod własne biuro, ani też na zatrudnienie pracowników do jego obsługi, to ta oferta jest skierowana prosto do Ciebie. Już teraz zapoznaj się ze szczegółami i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i jakie zyskujesz profity, korzystając z naszej usługi!

Dostarczamy adres niezbędny do rejestracji firmy

Zainicjowanie legalnej działalności gospodarczej na polskim rynku wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu wymogów formalnych, z których najważniejszy i w zasadzie fundamentalny dotyczy rejestracji spółki. Niezbędne w tej procedurze jest wskazanie adresu, pod jakim będzie zarejestrowana firma. Na samym starcie bardzo często jest jednak tak, że ze względu na ograniczone możliwości finansowe debiutujący przedsiębiorca nie jest w stanie wynająć odpowiedni dla niego lokal, ani też zapewnić sobie właściwe zaplecze. W takiej sytuacji konieczne jest znalezienie innego rozwiązania, które pozwoli ograniczyć koszty. Co prawda w pewnych przypadkach można w takiej sytuacji wskazać adres domowy, niemniej jednak nie zawsze jest to rozwiązanie pożądane, głównie z tego względu, że nie chroni prywatności przedsiębiorcy.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tego rodzaju problemom i zaoferować w pełni dedykowaną usługę polegającą na dostarczeniu adresu do rejestracji firmy. Uwzględniając szereg rozlicznych uwarunkowań, zawsze w sposób indywidualny dostosowujemy zaproponowaną przez nas lokalizację do każdego naszego Klienta. Oferujemy ponadto wszelką pomoc w zakresie rejestracji firmy – jesteśmy w stanie w stu procentach wyręczyć w tej procedurze debiutujących przedsiębiorców (więcej: link do oferty „wsparcie przy rejestracji przedstawicielstwa lub zakładaniu firmy”).

Wynajmij prestiżowy adres i Twój własny numer telefonu stacjonarnego

Podobnie jak w przypadku oferty dostarczenia adresu do rejestracji firmy, możemy również zapewnić adres do korespondencji i bieżącej działalności. W tym celu wybieramy i proponujemy tylko najlepsze lokalizacje, za każdym razem dostosowane do każdego naszego Klienta z osobna, głównie pod kątem profilu prowadzonej przez niego działalności. W naszej bazie bogatej dysponujemy bowiem prestiżowymi adresami, dzięki którym firma rozpoczynająca działalność na polskim rynku od samego początku zyskuje miano profesjonalnej, rzetelnej i godnej zaufania. Najczęstszymi lokalizacjami, które proponujemy naszym Klientom są:

  • centra metropolii,
  • dzielnice biznesowe największych miast,
  • miejskie enklawy ekonomiczne,
  • strefy przemysłowe i gospodarcze,
  • i wiele innych prestiżowych miejsc, dostosowanych do profilu działalności.

Oprócz reprezentatywnego adresu z dostępem do indywidualnej skrytki pocztowej jesteśmy w stanie zapewnić biurowy numer telefonu (a dodatkowo także faks) niezbędny do bieżącej działalności i obsługi telefonicznej. Bardzo często to właśnie telefon stacjonarny jest pierwszym kryterium przy weryfikacji wiarygodności firmy. Choć wydaje się to niuansem, warto w ramach budowania silnej pozycji przedsiębiorstwa wchodzącego na nowy rynek skorzystać z naszej usługi i zapewnić sobie specjalnie dedykowany stacjonarny numer telefonu.

Zapewniamy kompleksową obsługę wirtualnego biura

Rejestracja adresu firmowego w ramach oferowanych przez nas usług przynosi nie tylko szereg wymiernych korzyści, ale również wiąże się z zapewnieniem wszechstronnej obsługi wirtualnego biura. Nie ograniczamy się jedynie do dostarczenia reprezentatywnej lokalizacji, ale jesteśmy także w stanie zaoferować stały nadzór nad funkcjonowaniem sekretariatu. W naszej bogatej ofercie znajdują się bowiem tak kompleksowe usługi, jak:

  • profesjonalna obsługa stacjonarnej linii telefonicznej, odbieranie i wykonywanie połączeń, z opcją ich rejestrowania,
  • rzetelna obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej, z możliwością skanowania listów i pism przychodzących i wychodzących,
  • prowadzenie kalendarza przedsiębiorcy, ustalanie terminów spotkań, przypominanie o umówionych rozmowach,
  • stały kontakt z Klientem według poczynionych wcześniej indywidualnych ustaleń (np. natychmiastowe bądź cykliczne powiadomienia sms, telefoniczne, mailowe o nadesłanej korespondencji i odbieranych połączeniach telefonicznych, dostęp do konta na specjalnej platformie z możliwością wglądu do skanów pism i odtworzenia rozmów telefonicznych, odsyłanie korespondencji na wskazany przez Klienta adres).

Oferujemy dostęp do powierzchni biurowych, saloników i sal konferencyjnych

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy zainteresowany przedsiębiorca znajdzie to, czego potrzebuje. Uzupełnieniem naszej oferty związanej z dostarczeniem adresu firmowego, numeru telefonu i obsługi biura wirtualnego jest zapewnienie dostępu do nowoczesnych, funkcjonalnych i w pełni wyposażonych powierzchni biurowych, saloników do spotkań i sal konferencyjnych. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy raczej sporadycznie muszą korzystać z biura stacjonarnego. Co więcej, w przypadku konieczności zorganizowania spotkania biznesowego z kontrahentami lub potencjalnymi klientami oddajemy do dyspozycji saloniki, a w przypadku organizowania branżowego sympozjum – przestronne sale konferencyjne. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju zaplecza w momentach, kiedy zachodzi ku temu potrzeba, wchodząca na polski rynek firma dowodzi swojego profesjonalizmu, redukując przy okazji niepotrzebne koszty stałego utrzymania przestrzeni biurowych.

Skorzystaj z naszej oferty i oszczędzaj razem z nami!

Naszą ofertę kierujemy do tych przedsiębiorców, którzy nie są w stanie zapewnić sobie od razu zaplecza lokalowego albo też prowadzony przez nich biznes nie wymaga ciągłego dostępu do biura stacjonarnego. Korzystając z naszych usług, uniknąć można dużych kosztów najmu, czynszu, opłat za media, eksploatacji i wyposażenia lokalu, którego przestrzenie i tak byłyby wykorzystywane od czasu do czasu. Skorzystaj z naszej oferty i oszczędzaj już na samym starcie swojego biznesu!