Profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka rosyjskiego

Tłumaczymy rzetelnie, fachowo i w pełni profesjonalnie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę przekładów pisemnych, ustnych, zwykłych, uwierzytelnionych i specjalistycznych w obrębie języka rosyjskiego. Pracujący dla nas doświadczeni tłumacze i najwyższej klasy eksperci na każdym kroku dbają o wysoki poziom świadczonych usług. Dzięki wdrożeniu efektywnych procedur każdemu Klientowi dostarczamy poprawne i zgodne ze standardami tłumaczenia.

Przystępna cena za wysoką jakość tłumaczeń

Wieloletnia działalność na rynku tłumaczeń, duże doświadczenie w zaawansowanych projektach i szerokie grono zadowolonych Klientów – to wszystko sprawia, że naszym Zleceniodawcom możemy zaproponować w pełni konkurencyjne ceny. Oferujemy ponadto liczne promocje i politykę rabatową. Jeśli potrzebujesz tłumaczeń z zakresu języka rosyjskiego, prześlij nam swoje materiały do niezobowiązującej wyceny i przekonaj się, że współpraca z nami się opłaca.

Bezpieczeństwo i poufność

W sposób szczególny cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas Klienci zlecający tłumaczenia rosyjskojęzyczne, jak również w obrębie pozostałych języków. Staramy się go nie zawieść, gwarantując ze swojej strony pełne bezpieczeństwo. Wszyscy pracownicy naszego biura zobowiązani są do zachowania bezwzględnej poufności w zakresie wszelkich danych, w tym szczególnie wrażliwych i niejawnych, udostępnianych przez Klientów przy okazji procesu tłumaczenia.

Szybki i sprawny kontakt

Mamy świadomość, że elastyczność, dostępność oraz szybki i sprawny kontakt jest tym, czego przede wszystkim oczekują od nas Klienci. Z tego względu relacje z Partnerami zlecającymi nam swoje przekłady od wielu lat opieramy na efektywnych procedurach. Dzięki temu dbamy o skuteczne zarządzanie czasem i powierzonymi zadaniami. Do Twojej dyspozycji pozostają pracownicy biura obsługi klienta, dedykowany opiekun i koordynator projektu tłumaczeniowego.

Kompleksowa oferta tłumaczeń w zakresie języka rosyjskiego

Tłumaczenia przysięgłe

W sekcji przekładów rosyjskojęzycznych pracują wykwalifikowani tłumacze przysięgli – zarówno pisemni, jak i ustni. Ich wysokie kompetencje, merytoryczne przygotowanie i uprawnienia do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych potwierdza stosowny wpis na liście ministerialnej i liczne certyfikaty.

Tłumaczenia ustne

Jeśli organizujesz sympozjum naukowe lub konferencję branżową, planujesz spotkanie z rosyjskojęzycznymi partnerami biznesowymi albo przygotowujesz oficjalną wizytę polityczną – skorzystaj z naszych usług. Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę tłumaczeniową w opcji symultanicznej lub konsekutywnej.

Tłumaczenia ekspresowe

Dostosowanie oferty do bieżącego zapotrzebowania Klientów jest dla nas priorytetowym celem. Dostrzegając popyt na tłumaczenia w trybie ekspresowym, postanowiliśmy tego rodzaju usługą opcjonalną uzupełnić naszą ofertę w obrębie języka rosyjskiego. Mimo błyskawicznego tempa realizacji powierzonych zadań, wykonujemy je z poszanowaniem obowiązujących standardów. Zapewniamy ponadto, że zlecenia tego typu realizują – jak zawsze – najwyższej klasy specjaliści, będący gwarantem jakości i poprawności.

Tłumaczenia techniczne

Pracujący w naszym biurze specjaliści kompetentni w poszczególnych gałęziach techniki wykonują dla naszych Klientów profesjonalne tłumaczenia techniczne w obrębie języka rosyjskiego. Przekładamy wszelkiego rodzaju materiały z zakresu m.in. inżynierii, elektrotechniki, automatyki, robotyki i mechaniki.

Tłumaczenia specjalistyczne

W naszej ofercie obejmującej usługi z zakresu języka rosyjskiego uwzględniliśmy szeroki wachlarz tłumaczeń specjalistycznych. Rzetelnie i w pełni profesjonalnie wykonują je najwyższej klasy eksperci z branży chemicznej, spożywczej, prawnej, medycznej, informatycznej, marketingowej i wielu innych.

Rosyjskojęzyczne tłumaczenia dedykowane różnym branżom

Tłumaczenia naukowe

Zespół pracujących dla nas tłumaczy języka rosyjskiego ma duże doświadczenie w wykonywaniu przekładów wszelkiego rodzaju publikacji naukowych i tłumaczeń ustnych. Zajmujemy się szerokim katalogiem nauk – od humanistycznych i społecznych, przez ścisłe, przyrodnicze i techniczne, po prawne i medyczne. Cieszy nas współpraca z polskimi i zagranicznymi ośrodkami uniwersyteckimi. Sprawdź szczegóły naszej oferty i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Naszą kadrę tworzą podwójnie wykwalifikowani tłumacze języka rosyjskiego – zarówno pod kątem lingwistycznym, jak również prawniczym. Ich wiedza, doświadczenie i nieprzeciętne umiejętności pozwalają nam zaoferować najwyższej jakości przekłady prawny i prawnicze. Tłumaczymy pisma sądowe, dokumenty procesowe, akty prawne, dyplomy i pełnomocnictwa. Zapewniamy o bezpieczeństwie i bezwzględnej poufności w zakresie wszelkich udostępnianych nam danych.

Tłumaczenia medyczne

Nasze biuro wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu usług tłumaczeniowych w obrębie medycyny i dziedzin pochodnych. Tego rodzaju przekłady wykonujemy w wielu kombinacjach językowych z udziałem języka rosyjskiego. Rzetelnie, starannie i z dbałością o szczegóły tłumaczymy dokumentację medyczną pacjentów. Fachowo opracowujemy również rozprawy naukowe dotyczące onkologii, kardiologii, chirurgii, hematologii, psychiatrii i innych gałęzi.

Tłumaczenia farmaceutyczne

Do wszystkich podmiotów instytucjonalnych i korporacyjnych związanych z branżą farmaceutyczną kierujemy naszą specjalną ofertę w obrębie języka rosyjskiego. Proponujemy w pełni poprawne tłumaczenia ulotek, opisów leków, składów medykamentów i innych tego typu treści. Zapewniamy fachową pomoc w procesie przekładu dokumentacji patentowo-rejestracyjnej. Pracujący dla nas najwyższej klasy specjaliści są gwarantem wysokiego poziomu świadczonych usług.

Tłumaczenia marketingowe

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia marketingowe w wielorakich kombinacjach językowych z udziałem języka rosyjskiego. Usługi tego typu obejmują m.in. rzetelne przekłady dokumentacji eksportowej i importowej towarów i usług sprowadzanych z rynku wschodniego lub wprowadzanych na ten obszar. Zapewniamy również skuteczną pomoc w tłumaczeniach materiałów promocyjnych, w tym papierowych katalogów i ulotek oraz multimedialnych animacji i filmów.

Tłumaczenia biznesowe

Nasza szeroka oferta obejmuje również tłumaczenia finansowe, biznesowe i ekonomiczne w obrębie języka rosyjskiego. Dysponujemy kadrą znawców tematu – m.in. praktykujących prawników, bankowców, maklerów i agentów ubezpieczeniowych. To oni są odpowiedzialni za profesjonalne i w pełni rzetelne przekłady dokumentacji finansowej, budżetowej, raportowej i handlowej. Już dziś skorzystaj z naszych usług i zleć do tłumaczenia swoje materiały biznesowe.